GELİŞMİŞ TEDARİK ZİNCİRİ VE BÜYÜK BAYİ AĞI

Veranet Teknoloji A.Ş.; El Terminali, barkod okuyucu ve yazıcı gibi klasik OT/VT ürünleri, cep telefonu ve tabletler ile bas konuş kulaklığı, elektrikli bisiklet ve scooter, başa giyilen tablet ve ele giyilen okuyucular, Metaverse gözlüğü gibi bir çok tercih edilen ürüne ve markaya ait donanımın Türkiye tek yetkili ithalatçısıdır. Yurtdışından tedarik ettiği bu özel donanımlar ile Türkiye de farklı alanlarda yazılım geliştiren iş ortakları ile birlikte katma değerli projeler üretir. Ayrıca B2B2C yapısında çalışmakta olan Hepsivera.com e-ticaret platformu ile bayilere anlık stok ve fiyat görüntüleme ve kredi kartı ile vadeli satın alma imkanı sunar.

 
 

GSCAN, Türkiye merkezli barkod okuyucu/tarayıcı ürünleri üreticisidir. El tipi, masa tipi, mini, sabit ve endüstriyel barkod okuyucu kategorilerinde zengin ürün çeşitliliği sunar. GSCAN; ters renk, hasarlı/yırtık ve deformeli barkodları okuyabilme özellikleri ile ön plana çıkar. Belirli kablosuz modellerinde 700 saati aşan bekleme süresi, 30 saate kadar tarama ve temassız şarj gibi imkanlar sunar. 433MHz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi’ni belirli modellere entegre ederek yüzlerce metreyi aşan kablosuz çekim gücüne ulaşmıştır. Türkiye sahasında alanında deneyimli ve çözüm odaklı servis ağına sahiptir.

Bir Veranet Teknoloji A.Ş. iştiraki olan GSCAN markası, günümüzde hala barkod okuyucu modellerini üretmeye, geliştirmeye ve destek sunmaya devam etmektedir.

Anyshop, Türkiye merkezli POS bilgisayar ve dijital ekran donanımları üreticisi ve tedarikçisidir. P1000, E915, E800 ve A600 gibi POS Bilgisayar modellerini sektöre kazandırmıştır. Sahip olduğu teknoloji ve teknik ekibi sayesinde dijital ekran donanımlarını kolayca ihtiyaca yönelik revize ederek kullanıma hazır hale getirebilir. Kullanıma sunduğu barkodu okutulan ürünün fiyatını gösteren Fiyat Gör cihazları ile fark yaratmış; tekstil, market, üretimhane ve benzeri işletmeler için geliştirdiği Bilgi Toplama cihazları ile bu farkı pekiştirmiştir.

Bir Veranet Teknoloji A.Ş. iştiraki olan Anyshop markası, günümüzde hala POS Bilgisayar, Fiyat Gör ve Bilgi Toplama panel bilgisayarları gibi cihazların üretimi ve tedariğini yapıyor.